2 pokoje + dodatkowa przestrzeń

Mieszkanie na sprzedaż
525 000 PLN , Pow. 42,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
42,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Poznań Wilda , Rolna
Rok budowy:
1928
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
IR555581
Cena za m2:
12 353 PLN
Dzień dobry,
zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną propozycją sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,5 m2, zlokalizowanego w sercu poznańskiej Wildy, przy ul. Rolnej. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje także piwnicę zaadoptowaną na dodatkowy pokój, z wejściem bezpośrednio z mieszkania (nieuwzględnionym w powierzchni 42,5 m2). 

LOKALIZACJA
Jednym z największych atutów tej lokalizacji są tereny nadwarciańskie, zapewniające piękne szlaki spacerowe oraz doskonałe miejsca do aktywnego wypoczynku. Położenie nieruchomości gwarantuje również błyskawiczny dojazd do każdego zakątka Poznania. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z siecią transportu miejskiego, umożliwiając sprawną podróż na Stary Rynek oraz zapewniając doskonałe połączenia dla studentów uczelni wyższych. Kamienica, w której znajduje się lokal, to fenomen na skalę europejską, posiadając największe podwórko w Polsce i jedno z największych w Europie. Dzięki temu mieszkańcy mają możliwość bezpłatnego parkowania na terenie wspólnoty. W innym przypadku trzeba za taką możliwość płacić dziesiątki tysięcy złotych za miejsca garażowej.

W najbliższej okolicy znajdują się:


  • przedszkole i szkoła,

  • różnorodne sklepy,

  • usługi,

  • przystanek MPK


NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie składa się z:


  • salonu z aneksem kuchennym,

  • sypialni,

  • łazienki,

  • piwnicy zaadaptowanej na pokój gospodarczy/kąpielowy,

  • kotłowni.


Brak balkonu.
Możliwość bezpłatnego parkowania samochodu bezpośrednio pod nieruchomością - nie ma problemu ze znalezieniem wolnych miejsc. Teren wspólnoty jest zamknięty szlabanem. 

Prawo własności: pełna własność

Zadzwoń do mnie, jeżeli chcesz się czegokolwiek dowiedzieć o nieruchomościach, z przyjemnością odpowiem na każdą Twoją wątpliwość. Zajmuję się również pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego, zaprzyjaźnieni doradcy mają nadzwyczajnie wysoką skuteczność oraz traktują priorytetowo moich klientów.
Zapraszam do kontaktu
Kamil Tomyślak
Nieprawidłowy adres E-mail