O nas

Agencja Nieruchomości Poznań

Invest Realty to profesjonalna Agencja Nieruchomości w Poznaniu, stworzona przez ludzi z pasją, po to aby wnieść na rynek najlepszą jakość usług pośrednictwa.
Profesjonalizm w połączeniu z gruntowną analizą potrzeb naszych Klientów oraz innowacyjnym marketingiem gwarantują współpracę na najwyższym poziomie.
Specjalizujemy się w najmie, sprzedaży oraz zakupie na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Wspieramy naszych Klientów w całym procesie od przyjęcia nieruchomości po finalizację transakcji.
Celem nadrzędnym naszej Agencji jest satysfakcja Klienta!

Posiadamy oddziały biura nieruchomości w Poznaniu i Obornikach (k. Poznania).

W 2021 r. oraz w 2022 r. zostaliśmy Laureatami w Plebiscycie Orły Nieruchomości. Wyróżniono nas na tle innych biur nieruchomości. Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Dołączenie do programu to doskonały sposób na zakomunikowanie naszym Klientom, że Invest Realty jest na najwyższym poziomie. W Plebiscycie najważniejsze są głosy Klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie Klienta.

  

 
CO OFERUJEMY? 
 
 • ANALIZA RYNKU I KONKURENCJI

  Omówimy i podpiszemy umowę pośrednictwa na podstawie, której rozpoczynamy nasze działania.

  Dokonamy bezpłatnej oceny nieruchomości i analizy dokumentów nieruchomości pod kątem przyszłej sprzedaży, co pozwoli uniknąć komplikacji na późniejszym etapie.

  Przygotujemy bezpłatną analizę rynku wraz z rekomendacją ceny ofertowej, aby oferta mogła pojawić się w odpowiedniej cenie, co przyspieszy proces sprzedaży i pozwoli uzyskać optymalną kwotę.

  Doradzimy w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży.

 • DZIAŁANIA MARKETINGOWE

  Zaproponujemy indywidualny plan marketingowy dla Państwa nieruchomości, zapewniający maksymalną ekspozycję na rynku.

  Przygotujemy profesjonalną prezentację (portfolio) oferty, na którą m.in. składać się będzie: home staging, profesjonalne zdjęcia, opis, dodatkowe multimedia, rzuty (plany), wirtualny spacer 3D, zdjęcia z drona.

  Dodatkowo stworzymy profesjonalny film promujący nieruchomość, wideoprezentację lub wizualizacje budynku oraz mieszkań.

  Zaangażujemy się w działania w mediach społecznościowych, umieścimy baner, wyślemy informację do bazy klientów naszej agencji.

 • KONSULTACJE I RAPORTOWANIE

  Współpraca i kontakt z Klientem na każdym etapie inwestycji i procesu sprzedaży. Aktywnie analizujemy dotychczasowe i bieżące działania sprzedażowe i marketingowe. Doradzamy w zakresie wymaganych zmian. Dbamy o płynną wymianę informacji dotyczących rezerwacji lokali, polityki cenowej, rabatów itp. Regularnie raportujemy o efektach działań sprzedażowych, na postawie informacji zwrotnych od zainteresowanych.

 • SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

  Dysponujemy bazą danych potencjalnych klientów detalicznych oraz inwestorów i fliperów, dlatego możemy dostosować projekt i koncepcję sprzedaży pod konkretny rodzaj klientów.

  Odpowiednio dopasujemy strategię i sposób sprzedaży do grupy docelowych nabywców, biorąc pod uwagę standard renowacji i styl oraz jakość wykończenia wnętrz.

  Będziemy współpracować z innymi agentami na rynku: kilkuset agentów działających w lokalnej sieci wymiany ofert MLS, a także wszystkimi innymi agentami pracującymi dla poszukujących. Dzięki temu z Państwa nieruchomością będzie mogła zapoznać się maksymalna liczba klientów, a kierowany do nich przekaz będzie spójny i jednolity.

  W sposób profesjonalny będziemy prezentować Państwa nieruchomość potencjalnym Klientom, przekażemy im wszystkie potrzebne informacje pomocne w podjęciu decyzji, dzięki temu zaoszczędzicie Państwo mnóstwo czasu.

  Będziemy reprezentować Was w toku negocjacji, co pozwoli uzyskać kwotę sprzedaży na możliwie najwyższym poziomie.

 • PORTALE INTERNETOWE

  Zapewniamy promocję na kilkunastu portalach intenertowych z ofertami. Ogłoszenie w Internecie to bardzo popularna forma promocji nieruchomości, dlatego należy pamiętać o ciągłym uaktualnianiu oferty. Profesjonalne agencje nieruchomości współpracują z największymi portalami i wiedzą jak wypozycjonować ofertę, by cieszyła się większym zainteresowaniem.

  Do najważniejszych portali, które oferujemy należą:
 • FINANSOWANIE

  Wspomagamy Klientów detalicznych przy pozyskiwaniu kredytów hipotecznych. Zapewniamy kontakt do zaufanych doradców finansowych w celu uzyskania kredytów deweloperskich i inwestycyjnych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

 • ORGANIZACJA ASPEKTÓW FORMALNO-PRAWNYCH

  Oferujemy współpracę z zaufaną kancelarią notarialną na preferencyjnych warunkach.

  Organizujemy i pomagamy w kompletowaniu dokumentacji potrzebnej do finalizacji transakcji.