Zuzanna Kolecka
Invest Realty sp. z o.o.
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny
  Zuzanna to przykład osoby, która we własnych pasjach i zainteresowaniach znalazła drogę do kariery zawodowej. Ta pasja to kreowanie otaczającej ją przestrzeni. Jak sama z uśmiechem wspomina wszystko zaczęło się od niekończących się przemeblowań swojego pokoju.

 Z tego już urządzonego pokoju Zuzanna trafiła na UAM na kierunek Gospodarka przestrzenna. Studia te ugruntowały w niej pewność, że przestrzeń w której żyjemy jest jednym z głównych czynników wpływających na nasze dobre samopoczucie, na życie w szczęściu po prostu. Kolejne doświadczenia życiowe, przeprowadzki i przemeblowania, zwróciły jej uwagę na rynek nieruchomości jako taki. W poszukiwaniu swojego miejsca do życia, na własnej skórze poznała wszystkie zależności i konieczności, wszystkie decyzje i obowiązki które nas na tej ścieżce czekają. Ta wyboista i kręta droga wydała się jej na tyle ciekawa i już poznana, że postanowiła przez nią prowadzić także innych.

 Zuzannę bardzo cieszy, że jako pośrednik nieruchomości może pomagać w spełnianiu marzeń innym o własnym miejscu na ziemi. Doskonale zdaje sobie sprawę, że decyzje dotyczące kupna/sprzedaży nieruchomości są podejmowane na lata, dlatego jest pewna, że tylko praca na najwyższym poziomie i z pełnym zaangażowaniem może dać należyty spokój i pewność jej Klientom. Za podstawę dobrej współpracy uważa trafne zrozumienie Państwa potrzeb.

 Pamiętacie o wiecznych przemeblowaniach Zuzanny pokoju? Home staging pozwala Zuzannie nadal się w tej materii spełniać. Home staging to odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub najmu w możliwie najkrótszym czasie, przy założeniu optymalnego dla całej transakcji budżetu. Jego celem jest wydobycie potencjału mieszkania i przyciągnięcie jak największej liczby potencjalnych klientów.
 
  Jeśli posiadacie Państwo nieruchomość do najmu lub sprzedaży Zuzanna chętnie pomoże przy home stagingu, a później zajmie się całym procesem sprzedaży/najmu. Doradzi Państwu kompleksowo w każdym temacie związanym z nieruchomościami.

 Zuzanna od lat związana jest z północną częścią Poznania, a na co dzień zamieszkuje okolice Suchego Lasu – to właśnie te tereny zna najlepiej!

Aktualne oferty agenta