Jakub Pluto
Invest Realty sp. z o.o.
Absolwent Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej o specjalizacji Ekonomika przedsiębiorstw i zarządzanie kadrami.

Jakub swoje młodzieńcze lata spędził na „siatkarskim parkiecie”. W wieku 12 lat trafił na pierwszy trening do KS Metro Warszawa i jest jego dumnym wychowankiem. Swoją przygodę z siatkówką kontynuował przez kolejne 9 lat. Kilkukrotny finalista Mistrzostw Polski oraz Wicemistrz Polski Licealiady. Sport wyzwolił w nim takie cechy charakteru jak otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, upór w dążeniu do celu, ukierunkowanie na sukces oraz rywalizacja w warunkach dużej konkurencji.

Na pierwszym miejscu stawia dobro, bezpieczeństwo i najlepsze reprezentowanie interesów swoich Klientów. Wychodzi z założenia, że w pracy jako agent nieruchomości nie ma miejsca na półśrodki. Tylko wysoka jakość świadczonych usług w połączeniu z profesjonalizmem i zdobytym doświadczeniem gwarantują osiągnięcie zamierzonego celu.

Wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz najwyższego poziomu działań marketingowych w dużym stopniu pomaga Jakubowi odnosić sukcesy. Skuteczność w swojej pracy zawdzięcza głównie dzięki zaangażowaniu, komunikatywności, dyspozycyjności i kreatywności.

Aktualne oferty agenta