Kamil Tomyślak
Invest Realty sp. z o.o.
Kamil ukończył studia magisterskie na kierunku Prawno-ekonomicznym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wybrana przez niego ścieżka kształcenia sprawia, iż Kamil ma unikalne kompetencje zawodowe. Idealnie odnajduje się na rynku nieruchomości w sprawach prawnie skomplikowanych. Jego profesjonalizm pozwala doprowadzić najbardziej nietypowe sprawy do finału w niesamowicie szybkim tempie.

Prywatnie Kamil interesuje się sportem. Był wielokrotnym reprezentantem kraju na międzynarodowych imprezach kajakowych. W 2016 r. w Bułgarii zdobył III miejsce na dwójce kajakowej 200 m na Mistrzostwach Europy. Natomiast w Mińsku w 2016 r. Kamil zdobył V miejsce na dwójce kajakowej 200 m na Mistrzostwach Świata. Wytrwałość i konsekwentność w sporcie towarzyszyły mu od zawsze. Teraz Kamil przekłada je na swoje życie zawodowe i wytrwale osiąga cele wyznaczone wspólnie z klientami. To oni oraz ich zadowolenie są dla niego najważniejsze.

Aktualne oferty agenta

Mieszkanie na sprzedaż
Ta oferta została sprzedana całkowicie "pod ladą" - nigdy nie wyszła do internetu i na portale. Skuteczna sprzedaż po kontaktach!
Mieszkanie na sprzedaż, Poznań Naramowice, Jasna Rola
40,50 m2 2 Pokoje 2 Piętro z 4 2016 Rok
455 000 PLN / 11 235 PLN /m2
Nr oferty: IR953467