Obiekt z dużym potencjałem inwestycyjnym

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
8 900 000 PLN , Pow. 2 298,73 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
2 298,73 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski , Strzelecka
Numer oferty:
IR439143
Powierzchnia działki:
2 257 m2
Cena za m2:
3 872 PLN
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży doskonale zlokalizowanego obiektu komercyjnego z dużym potencjałem inwestycyjnym i możliwością zaadaptowania pod Klientów z wielu branż.

L O K A L I Z A C J A

Nieruchomość będąca przedmiotem oferty zlokalizowana jest w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul. Strzeleckiej 8.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura mieszkaniowa, handlowo-usługowa, edukacyjna, rekreacyjna oraz komunikacyjna. Są to m.in. banki, sklepy, restauracje, kawiarnie, centrum handlowe Askana, liceum, przedszkole, Park Wiosny Ludów, Teatr im. Juliusza Osterwy, Filharmonia Gorzowska i Bulwary Nadwarciańskie. W bliskiej odległości znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe.

Nieruchomość znajduje się w odległości:
- 50 m - Parku Wiosny Ludów
- 40 m - przystanki tramwajowe i autobusowe
- 150 m - C.H. PARK 111
- 400 m - Urząd Miasta
- 500 m - dworzec kolejowy
- 550 m - Bulwar Nadwarciański
- 600 m - C.H. Askana
- 1,1 km - Filharmonia Gorzowska

N I E R U C H O M O Ś Ć

Przedmiotem sprzedaży jest budynek czterokondygnacyjny o charakterze mieszkalno-handlowo-usługowym, będący w trakcie budowy.

Budynek jest niepodpiwniczony. Wzniesiony został w I połowie XX w. i pełnił funkcję magazynową: pierwotnie leżakowni piwa, a kolejno magazyn "Centrali Rybnej". W ostatnich latach przeprowadzona została jego rozbudowa o kolejne kondygnacje.

Położony jest on na działce o numerze ewidencyjnym 1747 o powierzchni 737 m2.

Dodatkowo w skład sprzedawanych nieruchomości wpisują się działki o numerach ewidencyjnych 1745/2, 1751/2 oraz 2615/9 o łącznej powierzchni 1520 m2.

Dla terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługowo-mieszkalną (symbol 1U/MW).

Istnieje możliwość zabudowania przedmiotowych działek kolejnymi dwoma budynkami (jeden do wysokości 18,5 m, a drugi 14 m) przy jednoczesnym wykorzystaniu ich jako miejsca parkingowe.

Pełne media: przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, światłowodowe oraz z elektrociepłowni.

Zestawienie powierzchni budynku:
Parter - 490,43 m2 - wykonany z czerwonej i żółtej cegły z niepowtarzalnymi sklepieniami łukowymi;
I piętro - 602,98 m2 - podzielone na 14 lokali + korytarze;
II piętro - 602,98 m2 - podzielone na 14 lokali + korytarze;
III piętro - 602,34 m2 - podzielone na 14 lokali + korytarze.

Układ daje duże możliwości adaptacyjne i można go modyfikować w zależności od potrzeb zainteresowanego Klienta.

Technologia budowlana budynku: ławy fundamentowe oraz ściany parteru wykonano z cegły ceramicznej pełnej. Ściany zewnętrzne parteru są trójwarstwowe o gr. około 1,3 m, a wewnętrzne - dwuwarstwowe o gr. około 0,93 m. Przykrycie kondygnacji parteru stanowi ceglane sklepienie kolebowe, zbudowane z 2 warstw o gr. 1/2 cegły każda z pustką powietrzną o gr. około 30 cm. Ściany zewnętrzne nadbudowy wykonane są z bloków z betonu komórkowego 24 cm, docieplone styropianem 18 cm i wykończone w formie licówki gr. 4 cm z oryginalnej cegły ciętej pochodzącej z wyburzeń, z blachy o powłoce cynkowej w układzie pionowym na rombek stojący oraz z tynku drobnoziarnistego. Stropy nad parterem prefabrykowane żelbetowe, kanałowe, sprężone gr. płyty 25 cm. Nad pozostałymi kondygnacjami stropy są żelbetowe lane. Dach - stropodach wentylowany o konstrukcji z żelbetowej lanej. Podkonstrukcję pod pokrycie dachowe z papy termozgrzewalnej NRO stanowi płyta blacha trapezowa TR40.

Podana cena jest ceną netto.

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail