Lokal w prestiżowej lokalizacji

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
2 395 000 PLN , Pow. 248 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
248 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wrocław Śródmieście , Księcia Witolda
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
IR464434
Cena za m2:
9 657 PLN
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego we Wrocławiu, znajdującego się w prestiżowym kompleksie mieszkalno-usługowym przy ulicy Księcia Witolda.

Lokal o ustawnej, prostokątnej przestrzeni, z przeszkleniami z trzech stron, oferuje możliwość elastycznego podziału i aranżacji. Zlokalizowany w nagrodzonym budynku mieszkalnym WITOLDA 3840, przy jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic Wrocławia, blisko bulwarów nad Odrą, stanowi doskonałą inwestycję w sercu miasta.

LOKALIZACJA 
Ulica Księcia Witolda we Wrocławiu to jedna z najbardziej prestiżowych i reprezentacyjnych ulic miasta.

Nadodrze, dawnej uchodzące za surową dzielnicę, przeszło znaczącą metamorfozę w ciągu ostatniej dekady. Teraz jest to miejsce, które przykuwa uwagę swoim nietuzinkowym charakterem i stało się oazą dla młodych, zamożnych zawodowców.
Położone równolegle do Starego Miasta, po drugiej stronie Odry, Nadodrze zdobyło renomę awangardowej dzielnicy, znaną z licznych kawiarni, modnych lokali z jedzeniem na wynos i imponujących murali. Kamienice, które dominują nad ulicami, stały się płótnem dla artystów, a ich zacienione dziedzińce są ozdobą dla wielu. Rozwój tej dzielnicy przyciągnął uwagę start-upów, organizacji pozarządowych i nawet takich gigantów jak Google, zapowiadając dalszy, ekscytujący rozwój tego miejsca.

Usytuowanie tuż obok malowniczych bulwarów nad Odrą zapewnia łatwy dostęp do rekreacji na świeżym powietrzu oraz spacerów w pięknym otoczeniu rzeki.
Rynek Starego Miasta znajduje się zaledwie 700 metrów od nieruchomości 

Ta centralna lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie głównych atrakcji miasta, sprawia, że nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno dla klientów, jak i przedsiębiorców.

KOMUNIKACJA
Lokal ma doskonały dostęp do komunikacji miejskiej.
Najważniejsze linie obejmują autobusy C, łączące odległe punkty, oraz 115.
Kluczową linią tramwajową jest 6, która przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej [3].

Wrocław Szczepin, znajduje się zaledwie 1,2 m od inwestycji, a Wrocław Główny 2,5 km

NIERUCHOMOŚĆ
Lokal o powierzchni 248 m2. Aktualnie jest otwarta przestrzeń.
Prezentowany rzut to jedynie propozycja podziału. 
Lokal bardzo jasny, z dużą ilością okien wychodzących na 3 strony świata oraz, z zachowanymi w stanie bardzo dobrym, cegłami.

Ogrzewanie miejskie.
Wentylacja - odprowadzenie na da dach. 


Podana cena jest cena netto.


Nieprawidłowy adres E-mail