3 pokoje | balkon | klimatyzacja |2 miejsca w hali

Mieszkanie na sprzedaż
690 000 PLN , Pow. 61,21 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61,21 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Poznań Naramowice , Karpia
Rok budowy:
2014
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
IR128347
Cena za m2:
11 273 PLN
Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę jasnego, rodzinnego mieszkania trzypokojowego, w nowoczesnym bloku. Naramowice to idealna lokalizacja dla Ciebie i Twojej rodziny!


L O K A L I Z A C J A

Nieruchomość położona jest w Poznaniu, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Naramowice, przy ul. Karpiej 25a.
Naramowice to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji dla młodych par i rodzin, z uwagi na bliskość centrum i atrakcyjną komunikację nową trasą tramwajową; rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową i edukacyjną, a także przepiękne i rozległe tereny zielone.

Osiedle Ecoria zostało wybudowane w 2013 roku z myślą o komforcie mieszkańców. Blok jest niski (4 piętra), a na każdym piętrze znajdują się tylko 2 mieszkania. Duża winda ułatwia przewożenie zakupów, rowerów oraz wózków. Blok jest ogrodzony i monitorowany z zewnątrz, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

Przydatne dane:


  • przystanek tramwajowy: 11 min pieszo

  • sklep spożywczy Groszek: 3 min pieszo

  • Lidl: 3 min samochodem

  • Łąki Nadwarciańskie, Rezerwat Przyrody Żurawiniec, Plac Zabaw Naramowice, Zielony Plac Zabaw: w promieniu 1,5 km

  • najbliższe przedszkole: 240 m

  • najbliższa szkoła podstawowa: 1,4 km
N I E R U C H O M O Ś Ć

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i ma powierzchnię 61,21 m2, na którą składa się: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, korytarz i łazienka. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie, rodzinie i przestrzeni. Otwarty układ pozwala na wspólne spędzanie czasu, a ustawne sypialnie zapewniają kameralność. W salonie znajduje się klimatyzator, który przynosi ulgę w upalne dni.

układ pomieszczeń:
Wchodząc do mieszkania, znajdujemy się w korytarzu, który w sprytny sposób ukrywa część prywatną mieszkania. Na prawo znajduje się sypialnia z miejscem na duże łóżko oraz pojemną szafę. Na wprost wejścia jest łazienka wyposażona w wannę, a także pralkę. Przechodząc na lewo, w głąb mieszkania, mijamy kolejną przestrzeń idealną do zabudowania szafą. Tuż przy niej znajduje się wejście do mniejszego pokoju, obecnie urządzonego na pokój dziecięcy. Stąd możemy wyjść na loggię. Kierując się na lewo z korytarza, wchodzimy do salonu z aneksem kuchennym. To duże, klimatyzowane pomieszczenie z wyjściem na balkon. Kuchnia oddzielona jest od strefy wypoczynkowej stołem barowym z hokerami.

O P Ł A T Y

cena mieszkania: 690 000 zł
obowiązkowy zakup dwóch miejsc postojowych w cenie: 50 000 zł
Jedno miejsce przynależy do lokalu (ta sama księga wieczysta), drugie na odrębnej księdze.
wysokość opłat do wspólnoty: 500 zł/miesiąc

Mieszkanie dostępne od ręki.

Serdecznie zapraszam na prezentację!
Nieprawidłowy adres E-mail