2-pokojowe mieszkanie w centrum koło Cytadeli

Mieszkanie na wynajem
2 000 PLN , Pow. 34 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
34 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Poznań Centrum , Na Podgórniku
Rok budowy:
2021
Piętro:
6 na 7
Numer oferty:
IR314555
Cena za m2:
59 PLN
Dzień dobry!
Zapraszam do najmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34 m2 na ul. na Podgórniku 2 wraz z miejscem postojowym w hali garażowej.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się na ul. na Podgórniku 2. Przyszły najemca będzie miał przyjemność mieszkać w samym sercu Poznania. Lokalizacja sprawia, że nieruchomość opleciona jest komunikacją miejską, która pozwoli Ci dojechać w każdy zakątek miasta.

Od północy rozciąga się Park Cytadela. To wielka przestrzeń terenów zielonych, jedno z najbardziej uwielbianych miejsc przez Poznaniaków i jednocześnie ewenement na skalę ogólnopolską. Tak wielki park w centrum miasta jest tylko w Poznaniu. Cytadela gwarantuje piękne szlaki spacerowe oraz miejsce do aktywnego wypoczynku dzięki rozbudowanym ścieżkom rowerowym i trasom biegowym.

Od południa rozciąga się natomiast Centrum Poznania. Z kolacji na Starym Rynku można wracać piechotą. Połączenie komfortu mieszkania w centrum wraz z olbrzymim parkiem leżącym u podnóży inwestycji czyni tę ofertę wyjątkową. Świetne miejsce do zamieszkania.


NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 34 m2 jest położone w nowoczesnym bloku z windą, który został oddany do użytkowania w I kwartale 2021 roku. Warto zaznaczyć, że wejście na osiedle odbywa się przez hol z recepcją, gdzie cały czas czuwa ochroniarz.


Mieszkanie składa się z korytarza, salonu a aneksem kuchennym, sypialni, stylowej łazienki oraz sporego balkonu. Nieruchomość jest wykończona w świetnym standardzie, odpowiadającym nowoczesnym trendom. Całość prezentuje się ładnie i przytulnie, z dbałością o szczegóły - wszystko dla komfortu najemcy.


Mieszkanie jest umeblowane w sposób widoczny na zdjęciach (oprócz telewizora). Dodatkowo wszystkie przedmioty użytku codziennego również wchodzą w ofertę wynajmu - klimatyzacja, odkurzacz, zmywarka, naczynia, garnki, sztućce itp.

WARUNKI NAJMU
Koszt najmu - 2000 zł
Wynajem miejsca postojowego w hali garażowej - 350 zł
Opłaty administracyjne - ok. 400 zł plus prąd co dwa miesiące
Kaucja zwrotna - 3000 zł
Umowa najmu okazjonalnego.

Zapraszam do kontaktu
Kamil Tomyślak
791017949

Nieprawidłowy adres E-mail