Aleksandra Szeląg - Kabacińska
Invest Realty sp. z o.o.
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny
Doradczyni ds. nieruchomości, home stagerka. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości na Uniwersytecie Merito w Poznaniu oraz studia I stopnia w zakresie Zarządzania Inwestycjami i Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe budowała w pracy z klientem, co wykształciło w niej przekonanie, że dobre relacje przekładają się na obopólny sukces.

W Invest Realty, Aleksandra zajmuje się również marketingiem biura w mediach społecznościowych.
 
Można powiedzieć, że zainteresowanie nieruchomościami jest wpisane w jej DNA, gdyż tym tematem od wielu pokoleń zajmuje się jej rodzina. Aleksandra uwielbia vintage, w związku z czym wyjątkowo dobrze czuje klimat starych kamienic oraz rynku wtórnego ogólnie. Szczególnie odnajduje się na rynku mieszkaniowym. Zakres jej zainteresowań uzupełnia nowoczesny marketing, w tym wykorzystanie filmu, jako narzędzia sprzedażowego. Kieruje się zasadą, że nieruchomości sprzedają emocje. Docenia piękno i walory estetyczne, pasjonuje ją temat wystroju wnętrz.

Wolny czas spędza w studio tanecznym lub na siłowni, słuchając muzyki lub różnego rodzaju podcastów. Lubi dobre kino i ciekawostki, nieustannie poszerza swoją wiedzę w przeróżnych dziedzinach. Najchętniej odpoczywa podróżując.

Aktualne oferty agenta