Blog

  • Data dodania: 18.05.2021
  • Autor wpisu: Zuzanna Kolecka
  • Tagi: wirtualna prezentacja, wideo prezentacja, nowoczesny marketing, oferta na wyłączność, biuro nieruchomości poznań
Wirtualna prezentacja nieruchomości 🎥 📸

Konkurencja wśród ofert nieruchomości w dzisiejszych czasach jest bardzo duża. Zainteresowani kupnem bądź najmem zwracają coraz większą uwagę na jakość przygotowanych ogłoszeń. Profesjonalna sesja fotograficzna 📷  i chociaż niewielki home staging 🛋, stają się naszym „must have” (szczególnie wśród pośredników).

Marketing na rynku nieruchomości to sekwencja działań, które mają prowadzić do sprzedaży lub wynajmu obiektu. Obecnie zakup większości nieruchomości zaczyna się w Internecie, a ten oferuje szerokie spektrum możliwości. Skuteczne wykorzystanie narzędzi online jest szczególnie ważne dzisiaj, w dobie pandemii. Bardziej niż kiedykolwiek doceniliśmy możliwości, jakie dają nam nowoczesne technologie i digitalizacja. Musieliśmy wypracować skuteczniejsze metody dotarcia do klientów i poznać ich potrzeby.

Wideo marketing może mieć różne formy. Jedną z odsłon może być krótki film promocyjny, przedstawiający wnętrze nieruchomości jak i otoczenie, w którym dana nieruchomość się znajduje. Kolejnym narzędziem może być wirtualny spacer 3D, który pozwoli użytkownikom obejrzeć wybraną nieruchomość bez wychodzenia z domu. Za pomocą specjalnej kamery obracającej się wokół własnej osi potencjalny odbiorca może „przejść” z punktu A do punktu B, poznając w tym czasie rozkład mieszkania, jego najważniejsze parametry oraz mocne i słabe strony. Do najnowszych sposobów wirtualnej prezentacji zaliczyć można film, na którym opiekun oferty, w profesjonalny sposób oprowadza nas po danej nieruchomości, opowiadając nam o jej najważniejszych cechach.

Ten atrakcyjny sposób prezentacji okazuje się zdecydowanie lepszym narzędziem niż klasyczne zdjęcia dołączone do opisu inwestycji. Ułatwia wybór i dokonanie wstępnej selekcji, oszczędza czas, a także przyczynia się do budowania wizerunku marki jako profesjonalisty.

Nasz zespół idzie w ślady za najnowszymi trendami na rynku. 🔝🔝🔝 Owocem tego jest wideoprezentacja naszej agentki Aleksandry Szeląg, która zaprasza nas do zapoznania się z jej najnowszą ofertą kawalerki na poznańskich Naramowicach. Zastanawiacie się czy nowoczesny marketing przynosi rezultaty? ——> Mieszkanie zostało zarezerwowane po 1,5 h od publikacji… 🔥🔥🔥 WOW! Brawo Aleksandra! 👏🏻

Sami zobaczcie efekt pracy naszej agentki!

👇🏻👇🏻👇🏻

Prezentację znajdziecie pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=QXXMALmNdYs